Niedziela,  14 kwietnia
Dzisiaj nie pracujemy.
Zapraszamy w poniedziałek.
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Audyty

POTWIERDZENIE ZGODNOŚCI Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM

 

Oferujemy usługi EKO Audytu Produktowego oraz Środowiskowego. EKO Audyt Produktowy to przegląd przedsiębiorstwa pod kątem realizacji obowiązków wynikających z ustawy 'produktowej' i 'opakowaniowej' oraz związanych z nimi kosztów, jakie ponosi przedsiębiorstwo.

Jeśli nie realizują Państwo ustawowych obowiązków lub nie są Państwo pewni poprawności ich realizacji zalecamy przeprowadzenie EKO Audytu Produktowego w celu uniknięcia kar i grzywien podczas kontroli urzędowych. Realizacja obowiązku odzysku i recyclingu opakowań dotyczy ostatnich 5 lat prowadzenia działalności i nawet przy minimalnych ilościach opakowań wprowadzanych na rynek uchybienia mogą Państwa kosztować od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Z kolei EKO Audyt Środowiskowy to przegląd Państwa przedsiębiorstwa pod kątem realizacji wymagań przepisów ochrony środowiska, polegający na zdefiniowaniu stopnia oddziaływania Państwa działalności na środowisko oraz sprawdzeniu dokumentacji przedsiębiorstwa dotyczącej:

  • gospodarki odpadami,
  • emisji gazów do powietrza,
  • emisji hałasu,
  • gospodarki wodno-ściekowej,
  • oddziaływania na glebę.

W celu uzyskania wyceny proponowanych usług i szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu z biurem.
 

 

Czy wiesz, że?
W Polsce rocznie zużywa się 400 milionów aluminiowych puszek, które można powtórnie przetworzyć oraz wykorzystać i to nieskończenie wiele razy. Sześć puszek ze złomu to oszczędność energii równej spaleniu jednego litra paliwa.
Aktualności
Stwórzmy czystą Polskę!
Nasi Partnerzy