Niedziela,  3 grudnia
Dzisiaj nie pracujemy.
Zapraszamy w poniedziałek.
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Eco Harpoon-Recycling na PGE Narodowym! Bierzemy udział w Narodowym Dniu Sportu!

 

W najbliższą niedzielę 17 września 2023 roku na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie już po raz 11. odbędzie się Narodowy Dzień Sportu. W tym roku, po raz pierwszy w tym wielkim wydarzeniu weźmie udział firma Eco Harpoon-Recycling. Wraz z silną ekipą zawodniczek i zawodników Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów mamy swoją przestrzeń na terenie pikniku. Jesteśmy usytuowani w znakomitym miejscu i wspólnie będziemy promować sport, ekologię, zasady zbierania elektrośmieci, opowiemy jakie piękne historie można wydobyć z ich odzysku. Będziemy omawiać i pokazywać ekologiczne aspekty naszego życia! Bezpośrednio po wakacjach, tuż po rozpoczęciu roku szkolnego, na zakończenie lata albo jak kto woli – na początek złotej polskiej jesieni. Organizatorzy czyli - Fundacja Zwalcz Nudę - zapraszają na wielkie święto zdrowia i aktywnego trybu życia – czyli Piknik w ramach Narodowego Dnia Sportu.

Dmuchańce, sztuki walki, kącik małego jeźdźca i zawody jeździeckie, spotkania z olimpijczykami i sportowcami, akrobatyka, pomiary składu ciała, konsultacje fizjoterapeutyczne, degustacje i pokazy kulinarne, zawody w podnoszeniu ciężarów, animacje dla dzieci oraz specjalna strefa polskich producentów owoców i warzyw – to tylko niektóre z atrakcji, które będą dostępne 17 września podczas pikniku na błoniach PGE Narodowego. Piknik rodzinno-sportowy to jedyna taka okazja w Warszawie do zapoznania się z ponad 150 wystawcami, którzy przygotowali animacje nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Na uczestników czekają 3 strefy: sportowa, rodzinna oraz owoców i warzyw. W strefie sportowej znajdą się organizowane przez związki sportowe zawody, pokazy czy konkursy. Polski Związek Podnoszenia Ciężarów wraz z firmą Eco Harpoon-Recycling będzie zachęcał, pokazywał i uczył ekologii oraz ciężarowego rzemiosła. Ze strony naszej firmy w Pikniku Narodowego Dnia Sportu udział wezmą - Panie Elżbieta Barzyc, Mariola Mosakowska, Magdalena Szyc i Pan Bolesław Suchodolski. Podnoszenie Ciężarów zaprezentuje ćwiczenia, pokazy i nauczy techniki, w naszym namiocie ECO Harpoon-Recycling-PZPC spotkamy wybitne przedstawicielki polskich ciężarów, medalistki ME i MP – Agnieszkę Zimroz i Emilię Rechul, z Ciechanowa przyjadą mistrzynie Europy do lat 15 i 17 – Iga Burda oraz Julia Machniewska, będą młode sztangistki Legii Warszawa - Izabela Kumińska, Maja Jeziorak, Piotrek Tatarkiewicz, Jakub Kawka. Wraz z nimi pokazy objaśnią trenerzy – Andrzej Strzałka i Zdzisław Faraś. A inni? M. in. Polski Związek Jeździecki przygotował Kącik Małego Jeźdźca oraz turniej skoków przez przeszkody, na stoisku Polskiego Komitetu Paralimpijskiego będzie można spróbować zagrać w siatkówkę na siedząco czy jazdy na handbiku, a Polski Związek Łyżwiarstwa zaprasza na specjalne pokazy. Strefa rodzinna to atrakcje przede wszystkim dla najmłodszych, w strefie owoców i warzyw na dzieci czekać będą warzywno-owocowi superbohaterowie: Pan Marchewczak czy Milunia Śliwunia, koło fortuny z nagrodami oraz dietetyk, która udzieli rodzicom porad w kwestii żywienia dzieci aktywnych fizycznie. Na odwiedzających czekać będą warsztaty kulinarne i konkursy z nagrodami w strefie Polskiej Izby Żywności Ekologicznej. Ubiegłoroczna odsłona projektu zaowocowała ponad 800 wydarzeniami w całym kraju. Piknik to 20 000 mkw., 150 wystawców i 15 000 gości. Patroni honorowi Narodowego Dnia Sportu: Minister Sportu i Turystyki, Polski Komitet Olimpijski, Polski Komitet Paralimpijski, Prezydent miasta stołecznego Warszawy, Marszałek Województwa Mazowieckiego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NAMIOTU ECO HARPOON-RECYCLING ORAZ PZPC NA BŁONIACH PGE NARODOWEGO! DO ZOBACZENIA! 

Czy wiesz, że?
Statystyczny Polak wytwarza ponad 320 kg śmieci rocznie. Na wysypiska ląduje ponad 12 milionów ton odpadów, aż 98% możnaby wykorzystać poprzez segregację.
Aktualności
Stwórzmy czystą Polskę!
Nasi Partnerzy