Czwartek,  13 sierpnia
Zapraszamy w godzinach 8:00-17:00
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Wsparcie sportu

WSPARCIE LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCIZ wielką satysfakcją informujemy, że w kolejnym sezonie nadal będziemy wspierać siatkarzy warszawskiej Legii. Legioniści w tym sezonie swoje mecze domowe rozgrywają w hali Kompleksu Sportowego przy ulicy Niegocińskiej 2 w Warszawie.

Legia jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich klubów siatkarskich. Zajmuje 2 miejsce w tabeli wszech czasów mistrzostw Polski z 28 medalami na koncie – aktualnie najwięcej spośród wszystkich polskich klubów siatkarskich. Jest 8-krotnym mistrzem Polski, 12-krotnym wicemistrzem oraz 8-krotnie zajmowali 3 miejsce w mistrzostwach Polski.

Do tego pięciokrotnie wywalczyli Puchar Polski. W latach 60-tych siatkarska Legia Warszawa należała także do najlepszych drużyn w Europie. Legioniści 2-krotnie, w sezonach 1962/1963 oraz 1967/1968 sięgnęli po 3 miejsce w rozgrywkach Pucharu Europy Mistrzów Krajowych (PEMK), dzisiejszej Ligi Mistrzów, wygrywając z bardzo mocnymi wówczas zespołami z ówczesnej Jugosławii i Czechosłowacji.

Czy wiesz, że?
W Polsce rocznie zużywa się 400 milionów aluminiowych puszek, które można powtórnie przetworzyć oraz wykorzystać i to nieskończenie wiele razy. Sześć puszek ze złomu to oszczędność energii równej spaleniu jednego litra paliwa.
Aktualności
Stwórzmy czystą Polskę!
Polecamy