Niedziela,  21 lipca
Dzisiaj nie pracujemy.
Zapraszamy w poniedziałek.
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Działalność edukacyjna

ECO HARPOON ZBIERA ŚMIECI, POMAGAJĄ MU DZIECI!Kierując się naszą misją 'Stwórzmy czystą Polskę' wspieramy i propagujemy działania mające na celu zwiększenie świadomości ekologicznej w Polsce. Prowadzimy bezpłatne warsztaty i szkolenia ekologiczne dla dzieci i młodzieży z lokalnych przedszkoli, szkół podstawowych i średnich.

Wspieramy także ogólnopolskie akcje edukacyjne o tematyce ekologicznej organizowane przez rozmaite fundacje, jak chociażby konkurs 'Edukujemy-Pomagamy' organizowany przez Fundację Integracja.

Organizujemy konkursy o tematyce ekologicznej, a także wycieczki do naszego zakładu. Cieszymy się, że te formy edukacyjne cieszą się tak dużym zainteresowaniem. W trakcie konkursów i wycieczek dzieci i młodzież dowiadują się, dlaczego warto dbać o przyrodę i co w praktyce może się zdarzyć, jeśli będziemy o tym zapominać.

Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich uczniów lokalnych szkół i przedszkoli. Zainteresowanych wychowawców klas prosimy o kontakt z sekretariatem ECO HARPOON Recycling.

Czy wiesz, że?
Wg gazety The Guardian w ciągu jednej minuty na świecie sprzedawanych jest ok. 1 miliona plastikowych butelek.
Aktualności
Stwórzmy czystą Polskę!
Nasi Partnerzy