Niedziela,  21 lipca
Dzisiaj nie pracujemy.
Zapraszamy w poniedziałek.
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Dlaczego my?

PROFESJONALNIE + NA CZAS + W DOBREJ CENIE

ECO HARPOON Recycling to profesjonalny podmiot posiadający ponad 15-letnie doświadczenie w gospodarowaniu odpadami. Jesteśmy silnym partnerem biznesowym, realizującym zadania za pośrednictwem wyspecjalizowanych spółek celowych. Posługujemy się hasłem 'Stwórzmy czystą Polskę' - wyraża się w nim nasza misja. Chcemy by, jakość życia w Polsce nie pogarszała się ze względu na poziom zanieczyszczenia. Dlatego koncentrujemy się na utylizacji odpadów i dawaniu drugiego życia zużytym urządzeniom.
Wykorzystujemy zaplecze logistyczne i techniczne oraz doświadczenie pracowników spółek ECO HARPOON Recycling, prowadzimy działalność na terenie całej Polski nieustannie poszerzając grupę partnerów, takich jak firmy zajmujące się zbiórką, odzyskiem i recyclingiem odpadów. Posiadamy dwa własne zakłady utylizacyjno-produkcyjne - na terenie Mazowsza i Lubelszczyzny.

Stale poszukujemy nowych rozwiązań podnoszących efektywność naszych zakładów. Partnerom gwarantujemy najwyższą, jakość usług, kompleksową obsługę w zakresie odbioru i przetworzenia odpadów, stałą i stabilną współpracę na partnerskich zasadach, kompetentną, miłą i terminową obsługę, a także dogodne warunki finansowe.

Naszą najlepszą rekomendacją jest zaufanie, jakim obdarzyły nas firmy, z którymi współpracujemy oraz nagrody i wyróżnienia. Od początku działalności zaufało nam ponad 3000 firm i instytucji.

Działalność prowadzimy poprzez nowoczesne i wydajne instalacje do:

  • przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego,
  • przetwarzania i utylizacji zużytych źródeł światła,
  • przetwarzania baterii alkalicznych i innych,
  • recyclingu zużytych kineskopów,
  • recyclingu tworzyw sztucznych,
  • recyclingu szkła,


jak również poprzez profesjonalne urządzenia do:

  • odciągania freonu znajdującego się w lodówkach,
  • granulacji zużytych przewodów elektrycznych,
  • produkcji kostki brukowej i krawężników z wykorzystaniem szkła pochodzącego z recyclingu.


Spółka zarejestrowana jest w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska, wystawiamy wszelkie dokumenty zgodnie z Ustawą z dnia 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. 2005 nr 180 poz. 1495) . Posiadamy niezbędne zgody na prowadzenie recyclingu odpadów zgodnie z metodami R3, R4, R5.

Czy wiesz, że?
Około 16% ceny produktu to koszt opakowania, które docelowo ląduje w Twoim koszu na śmieci. Zastanów się robiąc zakupy.
Aktualności
Stwórzmy czystą Polskę!
Nasi Partnerzy