Zapraszamy w poniedziałek.
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Wiktoria znaczy zwycięstwo!

WIKTORIA ZE ZŁOTEM MISTRZOSTW POLSKI

Dla Wiktorii Wróbel, młodej lekkoatletki klubu WLKS Siedlce Nowe Iganie jest to bardzo udany początek sezonu 2022. Zawodnika wspierana przez Eco Harpoon-Recycling została w Rzeszowie najlepszą zawodniczką Mistrzostw Polski do lat 20 w biegu na 800 metrów. Wiktoria zwyciężyła, uzyskując – 2:10.09. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Strzeżysz (KS AZS AWF Warszawa) - 2:11.34, a trzecia była Zuzanna Hajduk reprezentująca (KS AZS AWF Kraków) - 2:11.87. Można powiedzieć, że jeśli ma się na imię Wiktoria, to nie wypada przegrywać. Medalistkom serdecznie gratulujemy, dziękujemy Wiktorii za wspaniały sukces i życzymy podobnych, zwycięskich startów w sezonie 2022!