Zapraszamy w godzinach 8:00-17:00
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Sztanga z Siedlec i Ciechanowa mocna w Meksyku

Sztanga z Siedlec  i Ciechanowa mocna w Meksyku

Bardzo dobrze startowali w zakończonych niedawno mistrzostwach świata do lat siedemnastu zawodnicy z klubów mazowieckich, wspieranych przez nasza firmę. Tegoroczne mistrzostwa świata U17 odbyły się w mieście Leon w Meksyku. Pojechała tam 9-osobowa ekipa z Polski. 3 juniorki i 6 juniorów, wśród nich Martyna Dołega z WLKS Siedlce Nowe Iganie oraz Marcin Ziołkowski i Marek Gugala z klubu CLKS Mazovia Ciechanów. Martyna w kategorii 64 kg zajęła wysokie 4. miejsce, w kat. 96 kg juniorów startował Marcin Ziółkowski (Mazovia Ciechanów). Prowadzony w klubie przez Bartosza Ostrowskiego oraz w reprezentacji przez Wojciecha Geska zajął w kat. 96 kg szóste miejsce. Nio i na zakończenie zawodów ogromną niespodziankę sprawił wszystkim w kat. + 102 kg zawodnik Mazovii Ciechanów - Marek Gugała, który wywalczył brązowy medal w dwuboju! Jego trenerem w klubie jest Dawid Przybyszewski, w reprezentacji – oczywiście Wojciech Gesek. Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągnięć.