Niedziela,  14 kwietnia
Dzisiaj nie pracujemy.
Zapraszamy w poniedziałek.
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Głosujmy na Jacka!!!

                                                                                             

Miło nam poinformować, że przedstawiciel naszej firmy - Prezes Zarządu Eco Harpoon Recycling – pan Jacek Kolanko, jest nominowany do tytułu ODOBOWOŚĆ ROKU 2022 województwa mazowieckiego w kategorii Biznes (powiat nowodworski)! Jest to plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W województwie mazowieckim akcję prowadzą POLSKA Metropolia Warszawska i serwis www.polskanews.pl, Echo Dnia i serwis www.echodnia.eu, Tygodnik Ostrołęcki i serwis www.to.com.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl. Konkurs ruszył 11 stycznia, a zakończony zostanie 20 lutego. Pan Jacek to świetny manager i wielki społecznik, znany z m. innymi z pomagania innym. Zagłosujmy na Jacka!!!

Żeby zagłosować, należy wysłać SMS na numer 7303 o treści: MZB.132 !!! Jest też link: https://polskanews.pl/p/kandydat/jacek-kolanko%2C3301955/#sms-plebiscyty.

Warto zagłosować, bo przez to doceniamy działalność ludzi kultury i nauki, biznesu, polityki i samorządu oraz tych, którzy działają społecznie i charytatywnie. Nagrody w 2022 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022. My do 20 lutego głosujemy na Jacka (SMS na numer 7303 o treści: MZB.132.

Czy wiesz, że?
Aby wyprodukować 1 tonę papieru trzeba ściąć średnio 17 drzew.
Aktualności
Stwórzmy czystą Polskę!
Nasi Partnerzy