Niedziela,  14 kwietnia
Dzisiaj nie pracujemy.
Zapraszamy w poniedziałek.
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Sztandar dla CLKS Mazovii Ciechanów! Podniosłe momenty w historii klubu!

Bardzo piękna i podniosła uroczystość z udziałem kierownictwa naszej firmy miała miejsce w Ciechanowie w piątek (19 maja 2023) przy okazji otwarcia Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS do lat 15 i 17 w Ciechanowie. Gospodarze imprezy – klub CLKS Mazovia Ciechanów w ubiegłym roku obchodził Jubileusz 65-lecia! To wielka historia mazowieckiego i polskiego sportu, podnoszenia ciężarów w szczególności! Jubileuszowym zwięczeniem była piątkowa uroczystość wręczenia przedstawicielom Mazovii nowego sztandaru!

Sztandar został ufundowany przez firmę Eco Harpoon-Recycling! W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz państwowych i lokalnych ze świata sportu, polityki oraz biznesu, przedstawiciele duchowieństwa, sponsorzy, byli działacze i sportowcy związani z CLKS Mazovia Ciechanów, przyjaciele klubu oraz zaproszeni goście. Naszą firmę reprezentowali – Prezes Grupy Eko Harpoon, jednocześnie prezes klubu CLKS Mazovia Ciechanów Mirosław Kostrzewa, Prezes Zarządu – Jacek Kolanko - przewodniczący Rady Fundatorów Sztandaru, Marek Murmyło – Dyrektor Generalny – Marek Murmyło, prezes Mazowieckiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów i prezes zaprzyjaźnionego klubu WLKS Siedlce Nowe Iganie, pełnomocnik Zarządu ds. Sportu, były prezes PZPC Zygmunt Wasiela. Podniosły nastrój udzielał się wszystkim w Hali Sportowej im. Ireneusza Palińskiego, hymn państwowy odegrała ciechanowska orkiestra strażacka, między przemówieniami mieliśmy fanfary. Na wstępie wszystkich gości przywitał wiceszef Mazovii Krzysztof Talak, który przypomniał też historię oraz osiągnięcia Mazovii w regionie, w Polsce, Europie i w świecie w minionych dekadach! Następnie wszyscy zaproszeni, wyczytywani z nazwiska, zaproszeni zostali do wbijania symbolicznych 'gwoździków”. Po wpisach do księgi pamiątkowej oraz poświęceniu sztandaru, przewodniczący Rady Fundatorów Sztandaru Jacek Kolanko odczytał specjalny list dotyczący sztandaru i przekazał go w ręce Mirosława Kostrzewy – prezesa klubu CLKS Mazovia. Takie chwile zdarzają się raz na kilkadziesiąt lat! Pan Mirosław z kolei – już z klubowym symbolem dziedzictwa klubu przekazał go w ręce Pocztu Sztandarowego złożonego z najlepszych zawodników podnoszenia ciężarów w klubie Mazovia. Przy akompaniamencie strażackiej orkiestry nowy sztandar klubowy ciechanowskiego klubu został wyprowadzony! Teraz będzie za każdym razem zaświadczał o klubowej historii. Stał się jednoczącym symbolem CLKS Mazovii Ciechanów! Firma Eco Harpoon-Recycling jest dumna, że może być teraz częścią takiej historii jednego z najlepszych ciężarowych klubów w Polsce!

RELACJA_TV_Z_UROCZYSTOŚCI_WRĘCZENIA_SZTANDARU_DLA CLKS_MAZOVIA_CIECHANÓW

Czy wiesz, że?
W jednej z akcji Sprzątania Świata z 5 stawów tatrzańskich płetwonurkowie wydobyli w sumie: 180 kilogramów monet oraz 100 kilogramów złomu.
Aktualności
Stwórzmy czystą Polskę!
Nasi Partnerzy