Czwartek,  13 czerwca
Zapraszamy w godzinach 8:00-17:00
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Widoczni w peletonie! Kolarze polubili Eco Harpoon-Recycling!

 

66. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Mazowsza jest już historią. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tej historii! Zwycięzca wyścigu supersprinter klasy światowej Izraelczyk Oded Kogut odebrał z rąk Prezesa Zarządu Eco Harpoon-Recycling Jacka Kolanko zieloną koszulkę za wygranie klasyfikacji najlepiej punktującego. Nasza firma sprawdziła się jako Główny Partner wyścigu. Przez 5 dni od rana do wieczora, w słońcu i deszczu pracowali Jolanta Szlachta, Agnieszka Lewandowska, Piotr Gubernat, Piotr Domański. Blisko kolarzy w Tourze był zawsze pan Jacek Kolanko. Nasza przyczepa wystawiennicza stanowiła w Zdunowie, Teresinie, Grodzisku Mazowieckim Płońsku i Kozienicach główny punkt dla sędziów na starcie i mecie. Pomysł z jej wykorzystaniem, to było strzał w dychę! Eco Harpoon-Recycling okazał się wiarygodnym i skutecznym partnerem! Mówił o tym wielokrotnie Dyrektor Wyścigu Marcin Wasiołek: - Serdecznie dziękuję firmie Eco Harpoon-Recycling za takie wspaniałe zaangażowanie się w nasze wyścigi. Serdecznie dziękuję szczególnie prezesowi Grupy Eko Harpoon, panu Mirosławowi Kostrzewie za pomoc i współpracę. Na specjalne podziękowania będzie czas, jak przyjadę do Cząstkowa Mazowieckiego. Super robotę wykonaliście!

Rzeczywiście, byliśmy widoczni. Bo to nie tylko przyczepa, ale i nośniki reklamowe – ulotki, gadżety, balony, namiot firmy obok podium każdego dnia! To przede wszystkim nasi ludzie! Prezes zarządu firmy Jacek Kolanko oraz przedstawiciele - Jolanta Szlachta, Agnieszka Lewandowska, Piotr Gubernat, Piotr Domański. Napracowali się okrutnie, ale też pewnie doświadczyli czegoś czego wcześniej nie mieli okazji w sporcie, w kolarstwie. Gościliśmy dzieci, ich rodziców, dziadków! Przychodzili do nas zawodnicy i trenerzy. Z kraju i zagranicy! Pokazaliśmy nową jakość – pokazywaliśmy, że ekologia, dbanie o środowisko dotyczy każdego z nas, że to jest w naszych gospodarstwach domowych, komórkach i składzikach. Wystarczy tylko zerknąć – co można oddać z tych trzymanych starci AGD i innych. Tak, zostaliśmy zauważeni! Kolarska rodzina wie już, co to Eco Harpoon-Recycling.

A sportowo? Zakończenie super, bo ostatni etap w Kozienicach wygrał ścigający się w ekipie Voster ATS Team polski zawodnik Bartosz Rudyk, dzięki czemu zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej wyścigu. Całe zmagania padły łupem superkolarza – Odeda Koguta z reprezentacji Izraela. To zawodnik z polskimi korzeniami. Dziadek urodzony w Polsce, tułaczka, szukanie swojej ziemi wybranej i wreszcie wyjazd Kogutów do Izraela. Podobnie jak w minionych latach, edycja 2023 Wyścigu Dookoła Mazowsza zakończyła się na rundach w Kozienicach. Liczyliśmy, że zwycięzca z Teresina, Grodziska Mazowieckigo i Płońska – wspomniany Kogut, wygra po raz czwarty! Nie udało się, ale i tak w klasyfikacji generalnej o 9 sekund pokonał Bartosza Rudyka, a podium uzupełnił Lars Rouffaer (Allinq Continental Cycling Team), tuż za nim uplasował się Radosław Frątczak. Super, że w wyścigu startowały polskie grupy - Mazowsze Serce Polski, Voster ATS Team, KS Pogoń Mostostal Puławy, KK Tarnovia Tarnowo Podgórne, Lubelskie Perła Polski, Luks Trójka Piaseczno i GKS Cartusia Bike Atelier. Pokazały się z jak najlepszej strony! Tak jak Eco Harpoon-Recycling!

GALERIA_FOTO

Czy wiesz, że?
W Polsce rocznie zużywa się 400 milionów aluminiowych puszek, które można powtórnie przetworzyć oraz wykorzystać i to nieskończenie wiele razy. Sześć puszek ze złomu to oszczędność energii równej spaleniu jednego litra paliwa.
Aktualności
Stwórzmy czystą Polskę!
Nasi Partnerzy