Sobota,  27 kwietnia
Dzisiaj nie pracujemy.
Zapraszamy w poniedziałek.
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Ogłoszenie! Kierowca kat. C+E. Praca czeka na Ciebie! Aplikuj!

Firma Eco Harpoon-Recycling Sp. z o.o. poszukuje pracownika na etat (Umowa w Pracę) na stanowisko: Kierowca – kat. C+E.

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie pojazdu ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony.

- Transport towarów na terenie kraju - Wykonywanie transportu towarów zgodnie z planem firmowym

- Dbanie o prawidłowe załadunek i rozładunek towarów.

- Zabezpieczenie ładunku przed ewentualnymi uszkodzeniami w trakcie transportu.

- Zachowanie przepisów BHP oraz przepisów drogowych.

- Utrzymywanie kontaktu z dyspozytorem w razie konieczności zmiany tras.

- Prowadzenie dokumentacji związanej z transportem.

- Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem.

- Regularne przeglądy i konserwacja pojazdu.

- Reagowanie na ewentualne problemy techniczne lub awarie pojazdu.

- Dbanie o porządek wewnątrz kabiny oraz w ładowni pojazdu.

- Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy i odpoczynku.

- Zminimalizowanie ryzyka wypadku drogowego poprzez ostrożną i bezpieczną jazdę

- Nasze wymagania: Posiadanie prawa jazdy kat. C+E, karta kierowcy

- Ważne zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy

- Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych

- Umiejętność obsługi tachografu oraz dokumentów przewozowych

- Znajomość przepisów drogowych Rzetelne wykonywanie poleceń służbowych oraz poważne podejście do pracy

- Gotowość do pracy w przedłużonym dobowym wymiarze czasu pracy

- Dyspozycyjność Odpowiedzialność za powierzone mienie firmy

- Punktualność Mile widziane uprawnienia ADR

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- Grupowe ubezpieczenie na życie Świadczenia z Funduszu Socjalnego Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia

- Parking dla pracowników

- Możliwość korzystania z siłowni

Prosimy także o zgłoszenia telefoniczne w dni robocze - w godzinach 8.00-14.00; tel. 792 200 858

WIĘCEJ INFORMACJI – TU LINK: OGŁOSZENIE WWW.PRACUJ.PL

Czy wiesz, że?
Każda szklana butelka ponownie wprowadzona do obiegu pozwala zaoszczędzić energię potrzebną do świecenia 100 watowej żarówki przez 4 godziny.
Aktualności
Stwórzmy czystą Polskę!
Nasi Partnerzy