Sobota,  27 kwietnia
Dzisiaj nie pracujemy.
Zapraszamy w poniedziałek.
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Ogłoszenie! Spedytorka/spedytor. Praca czeka na Ciebie! Aplikuj!

Firma Eco Harpoon-Recycling Sp. z o.o. poszukuje pracownika na pełny etat (Umowa w Pracę) na stanowisko: Spedytor / Spedytorka. Oferta Ważna do 25 kwietnia 2024 roku. Czekamy na Ciebie!

Zakres obowiązków:

- Kompleksowe zarządzanie procesem transportowym.

- Określanie i monitorowanie trasy transportu.

- Pozyskiwanie zleceń z giełd transportowych.

- Dbałość o wysoką jakość dostaw (budowanie trwałych relacji z klientami).

- Zapewnienie prawidłowego, terminowego i bezpiecznego przebiegu procesów logistycznych.

- Monitorowanie oraz optymalizacja wskaźników jakościowych, efektywnościowych (KPI). Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu.

- Zapewnienie terminowej i profesjonalnej obsługi klientów poprzez korespondencję mailową i kontakt telefoniczny.

- Nasze wymagania:

- Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

- Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji.

- Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego.

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Pracę od poniedziałku do piątku.

- Pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe.

- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

WIĘCEJ INFORMACJI – TU LINK: OGŁOSZENIE WWW.PRACUJ.PL

Czy wiesz, że?
Każde 100kg papieru to średniej wielkości dwa drzewa, przy czym należy wiedzieć, że jedno drzewo produkuje w ciągu roku tlen wystarczający dla 10 osób.
Aktualności
Stwórzmy czystą Polskę!
Nasi Partnerzy