Niedziela,  27 listopada
Dzisiaj nie pracujemy.
Zapraszamy w poniedziałek.
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Wiktoria ze wsparciem Eco Harpoon-Recycling

Kilkanaście dni temu Dyrektor Generalny Eco Harpoon-Recycling Marek Murmyło serdecznie gratulował w Rzeszowie młodej lekkoatletce klubu WLKS Siedlce Nowe Iganie Oldze Niedziałek, wywalczenia w pięknym stylu srebrnego medalu młodzieżowych mistrzostw Polski w chodzie na 3 km. Wicemistrzyni Polski objęta jest sponsoringiem Eco Harpoon-Recycling, więc satysfakcja jest ogromna. Teraz do Olgi, jeśli chodzi o wsparcie Eco Harpoon-Recycling, dołączyła Wiktoria Wróbel, która podczas wspomnianych lekkoatletycznych MP Rzeszowie, w kapitalnym stylu zdobyła złoto w biegu na 800 metrów. Przy okazji pobiła rekordy życiowe.

Jej trenerką jest znakomita przed laty nasza specjalistka średnich i długich dystansów Lidia Chojecka. Perła w koronie polskiej królowej sportu, trzykrotna mistrzyni i wicemistrzyni Europy w biegach w hali, brązowa medalistka halowych mistrzostw świata, piąta zawodniczka w biegu na 1500 m Igrzysk Olimpijskich w Sydney (2000) i szósta na tym dystansie w Atenach 2004. Jedna z najlepszych biegaczek świata w latach 2000-2008. Obie panie znalazły się wśród najważniejszych gości piątkowej (25 luty 2022) konferencje prasowej w siedzibie WLKS Siedlce. Obecni byli także – Marek Murmyło, dyrektor generalny Eco Harpoon-Recycling, Agnieszka Garwacka, prezes Zarządu Universal Brokers Sp. Z o.o. w Siedlcach, Leszek Rozbicki, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 4 w Siedlcach, Zygmunt Wielogórski, prezes klubu WLKS Siedlce Nowe Iganie, Marcin Wróbel – tata Wiktorii, Marta Dołęga – była czołowa zawodniczka podnoszenia ciężarów, mama świetnej naszej sztangistki młodego pokolenia Martyny Dołęgi.

Podczas tego sympatycznego spotkania podpisano umowę o wsparciu i sponsoringu Wiktorii przez firmę Eco Harpoon-Recycling. Ponadto klub podpisał umowę o współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Siedlcach, a firmy Universal Brokers sp. z o.o. zobowiązała się do finansowego wsparcia Martyny Dołęgi. – To bardzo dla nas ważne wsparcie, szczególnie dla Wiktorii. Dziękuję serdecznie firmie Eco Harpoo-Recycling, i osobiście panu Markowi Murmyło. Przed nami nowy sezon, jestem przekonana, że to złoto w Rzeszowie to dopiero początek do wielkiej kariery Wiktorii Wróbel. Mam naprawdę wielką przyjemność i satysfakcję prowadzić szkoleniowo tak świetną młodą zawodniczkę jak Wiktoria – powiedziała Lidia Chojecka. Bardzo zadowolony był Marek Murmyło, który na cześć drugiej już lekkoatletki spod skrzydeł Eco Harpoon Recycling, wygłosił piękną laudację. – Widziałem, co Wiktoria wyczyniała w biegach eliminacyjnych i w finale. To perfekcja i mistrzostwo. Takie talenty należy wspierać i my robimy to z wielką przyjemnością. Życzę pani Lidii oraz jej podopiecznej wielu sukcesów. Jesteśmy dumni, mając pod swoją opieką takie zawodniczki. No i pani trenerka! Legenda polskiej lekkoatletyki, polskich kobiecych biegów. Gratuluję raz jeszcze i życzę sukcesów – powiedział pan dyrektor.

Po konferencji, odbyło się jeszcze jedno, także bardzo miłe spotkanie. No i cykliczne, podczas którego kierownictwo klubu WLKS Siedlce Nowe Iganie, w obecności władz miasta, samorządu, powiatu i gmin z regionu, podziękowali sponsorom za współpracę. Jako pierwszy – okazały puchar trafił do Eco Harpoon-Recycling. I tak trzymać! Serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów w roku 2022!

Czy wiesz, że?
Butelki, torebki śniadaniowe bądź torby na zakupy stanowią ok. 7% masy wszystkich śmieci, ale zajmują dużo miejsca, niemal 30% wszystkich odpadów.
Aktualności
Stwórzmy czystą Polskę!
Nasi Partnerzy